1. Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na cele dobroczynne, przed ołtarzem można składać skarbonki wielkopostne.
  2. Dziś również koronacja Wizerunku Jezusa Miłosiernego, która odbędzie się w Diecezjalnym Sanktuarium Miłosierdzia Bożego na toruńskich Koniuchach. Msza Święta koronacyjna o godz. 15.00. Szczegółowy plan na plakatach. U nas zaś o 14.30 nowenna do Miłosierdzia Bożego a o godz. 15.00 Msza Św. na którą zapraszają Czciciele Miłosierdzia Bożego.
  3. W środę zapraszamy na spotkanie klasy II gimnazjum w dwóch grupach: o godz. 16.30 i 19.00, w piątek klasy I gimnazjum w dwóch grupach o godz. 16.30 i 19.00 zaś klasy I ponadgimnazjalne w piątek o godz. 19.15 do dolnej salki.
  4. W czwartek przypada uroczystość Św. Wojciecha, głównego patrona Polski natomiast w sobotę święto Św. Marka Ewangelisty.
  5. W sobotę o godz. 15.30 zapraszamy na Klub Seniora.
  6. W przyszłą niedziele Wspólnotę Żywego Różańca zapraszamy na Msza św. na godz. 15.00, a po niej na spotkanie formacyjne.
  7. Z inicjatywy Wspólnoty Nieustającego Różańca organizowana jest pielgrzymka do Częstochowy w dniach 2-3 maja połączona z nocnym czuwaniem. Wyjazd o godz. 9.00. Koszt 70zł. Zapisy w zakrystii.
  8. Przed kościołem można nabyć świąteczny numer „Niedzieli”, „Naszą wspólnotę” i inne czasopisma religijne.