1. Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na cele dobroczynne. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
  2. Mszę św. żałobną za zmarłego prezydenta Polski oraz za wszystkie ofiary katastrofy prezydenckiego samolotu odprawimy w piątek o godz. 18.00. Niech nasza modlitwa wyprasza im miłosierdzie Boże i będzie wyrazem szacunku.
  3. Na zakończenie nowenny do Miłosierdzia Bożego zapraszamy dziś o godz. 14.30, a po niej na Mszę św.
  4. Klasy III gimnazjum oraz wszystkich, którzy przygotowują się do przyjęcia sakramentu bierzmowania zapraszamy na spotkanie w środę tylko o godz. 16.00 w kościele. Jest to spotkanie obowiązkowe. Natomiast w piątek na spotkanie zapraszamy klasy I gimnazjum w dwóch grupach o godz. 16.30 i 19.00.
  5. Spotkanie Klubu Seniora odbędzie się w sobotę o godz. 15.30, na które gorąco zapraszamy.
  6. Terminy i godziny prób dla dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św. podamy w przyszłym tygodniu.