1. Dziś przed kościołem odbywa się zbiórka do puszek na Fundusz Obrony Życia. Za złożone ofiary składamy „Bóg zapłać”.
  2. Również dziś zapraszamy Wspólnotę Żywego Różańca na wspólnotową Mszę św. na godz. 15.00. Spotkania formacyjnego w tym miesiącu nie będzie.
  3. Jutro na godz. 12.30 zapraszamy do salki parafialnej na prelekcję dotyczącą rehabilitacji kręgosłupa i stawów. Można będzie skorzystać z bezpłatnych zabiegów. Więcej informacji na ulotkach wyłożonych przy wyjściu z kościoła.
  4. W czwartek 31 grudnia zakończenie roku kalendarzowego. Zapraszamy wszystkich na Mszę świętą na godz. 18.00, w której będziemy dziękować Panu Bogu za Jego łaski, przepraszać za nasze błędy i prosić o dalsze łaski na nadchodzący rok 2010. Podczas tej Mszy Ksiądz Prałat dokona podsumowania działań parafii w roku 2009.
  5. W piątek 1 stycznia obchodzić będziemy uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze święte w porządku niedzielnym. Przypominany, że każdy katolik ma obowiązek uczestnictwa w tym dniu we Mszy świętej.
  6. Od soboty rozpoczynamy wizyty duszpasterskie, zwane kolędą. Prosimy o życzliwe przyjęcie i przygotowanie krzyża, świeczników, wody święconej a dzieci szkolne zeszytów z religii i książeczek do bierzmowania. Kolędę w dni powszednie rozpoczynamy od godz. 16.00, w soboty od 15.00 a w niedziele od 14.15.
      Plan kolęd:

• 2 stycznia (sobota) ul. Lelewela numery nieparzyste oraz parzyste 2-10b
    • 3 stycznia (niedziela) dokończenie ul. Lelewela, Czarlińskiego oraz Piaskowa
    • 4 stycznia (poniedziałek) ul. Wybickiego parzyste do numeru 20 c (bez wieżowców)
    • 5 stycznia (wtorek) ul. Wybickiego parzyste od 22 do końca
  7. W pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy na różaniec fatimski na godz. 7.15. W tym dniu członków Wspólnoty Żywego Różańca, Nieustającego Różańca i Klubu Seniora zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 8.00, a następnie na spotkanie opłatkowe.
  8. Już po raz drugi Klub Seniora wraz ze scholą dziecięcą przygotowali jasełka bożonarodzeniowe. Zostaną one przedstawione w sobotę 2 stycznia o godz. 9.00 w naszym kościele. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych.
  9. Intencje papieskie na miesiąc styczeń: „Aby młodzież umiała posługiwać się nowoczesnymi środkami przekazu z korzyścią dla własnego rozwoju osobistego oraz lepszego przygotowania się do służby społeczeństwu”.