1. Wszystkim parafianom i sympatykom naszej parafii składamy z serca płynące życzenia odkrywania na nowo mocy Zmartwychwstałego Chrystusa. Niech działanie łaski, którą z sobą niesie będzie zaczynem Nieba dla każdego z nas.
  2. W dniu jutrzejszym Msze Święte w porządku niedzielnym, a kolekta przeznaczona zostanie na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.
  3. Trwa nowenna do Miłosierdzia Bożego, na którą zapraszamy codziennie – o godz. 17.30. Zakończenie w Niedzielę Miłosierdzia Bożego o godz. 14.30.
  4. Zapraszamy również na koronację Wizerunku Jezusa Miłosiernego w Diecezjalnym Sanktuarium Miłosierdzia Bożego na toruńskich Koniuchach. Msza Święta koronacyjna w niedzielę 19. kwietnia o godz. 15.00. Szczegółowy plan na plakatach
  5. W tym dniu zbiórka do puszek będzie przeznaczona na cele dobroczynne.
  6. W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 będziemy zbierać skarbonki jałmużny wielkopostnej, którą dzieci otrzymały w I Niedzielę Wielkiego Postu.
  7. Z racji Oktawy Wielkanocnej w piątek nie obowiązuje post.