1. Wszystkim parafianom i sympatykom naszej parafii składamy z serca płynące życzenia odkrywania na nowo mocy Zmartwychwstałego Chrystusa. Niech zatem Zmartwychwstały Pan obdarzy nas swoją radością i weselem, abyśmy nie zapomnieli o Jego zwycięstwie i mocy. Na ten święty czas życzymy Wam Bożego błogosławieństwa i pokoju serca.
  2. Jutro Msze św. odprawiamy w porządku niedzielnym. Kolekta z tego dnia jest przeznaczona na renowację katedry śś. Janów w Toruniu, a nie jak w poprzednich latach na Katolicki Uniwersytet Lubelski. Polecamy ją ofiarności.
  3. Trwa nowenna do Miłosierdzia Bożego, na którą zapraszamy codziennie – o godz. 17.30. Zakończenie w Niedzielę Miłosierdzia Bożego o godz. 14.30.
  4. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek będzie przeznaczona na cele dobroczynne.
  5. Również w przyszłą niedzielę o godz. 11.00 będziemy zbierać skarbonki jałmużny wielkopostnej, którą dzieci otrzymały w I Niedzielę Wielkiego Postu.
  6. Z racji Oktawy Wielkanocnej w piątek nie obowiązuje post.
  7. W imieniu ojców salezjanów zapraszamy na drzwi otwarte do Szkoły Salezjańskiej, które odbędą się w najbliższą sobotę w godz. 10.00 – 13.00, na Wrzosach przy ul. Storczykowej 66a.
  8. Wszystkim, którzy złożyli swoją ofiarę na kwiaty i świece do grobu Pańskiego składamy serdeczne podziękowania.