1. Jutro Msze św. odprawiamy w porządku niedzielnym. Jutrzejsza kolekta jest przeznaczona na konserwację i renowację katedry śś. Janów w Toruniu. Polecamy ją ofiarności.
  2. Wspólnotę Żywego Różańca zapraszamy jutro na Mszę św. na godz. 15.00. W tym miesiącu nie będzie spotkania formacyjnego.
  3. Trwa nowenna do Miłosierdzia Bożego, na którą zapraszamy codziennie – o godz. 17.30. Zakończenie w Niedzielę Miłosierdzia Bożego o godz. 14.30.
  4. Dzieci przygotowujące się do przystąpienia do I Komunii św. zapraszamy w najbliższy czwartek na pierwszą spowiedź świętą. Odbędzie się ona w dwóch grupach: grupa I o godz. 16.00, grupa II o godz. 15.00.
  5. Przyszłą niedzielę będziemy obchodzić jako Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Będzie to szczególny dla nas dzień. Po długo oczekiwanym czasie Sługa Boży Jan Paweł II na mocy autorytetu Papieża Benedykta XVI zostanie ogłoszony jako błogosławiony. Dlatego już dziś włączmy się w dziękczynienie Bogu za dar naszego Rodaka. Z tej okazji serdecznie zapraszamy na Apel Jasnogórski, który rozpoczniemy o godz. 20.00 programem słowno-muzycznym. Zakończymy w uroczysty sposób po godz. 21, z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i odmówieniem litanii do bł. Jana Pawła II. Tego dnia również odbędą się uroczystości odpustowe w diecezjalnym Sankturaium Miłosierdzia Bożego na Koniuchach. Początek o godz. 15.00. Serdecznie zapraszamy w imieniu tamtej wspólnoty parafialnej.
  6. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek będzie przeznaczona na cele dobroczynne.
  7. Na spotkanie Klubu Seniora zapraszamy wszystkich chętnych w sobotę na godz. 15.30.
  8. Z racji Oktawy Wielkanocnej w piątek nie obowiązuje post.
  9. Wszystkim, którzy złożyli swoją ofiarę na kwiaty i świece do grobu Pańskiego składamy serdeczne podziękowania
  10. Przed kościołem można nabyć nowy numer tygodnika „Niedziela”, „Naszą Wspólnotę”, List, darmowy magazyn „Świadectwo”, inne czasopisma religijne oraz obrazy z napisem bł. Jan Paweł II w cenie 5 zł.