1. Z radością informujemy, że Ksiądz Prałat Stanisław Kardasz został włączony do Zakonu Paulińskiego jako jego honorowy współbrat. Oficjalne włączenie w obecności Ks. Bp. Andrzeja Suskiego i o. generała Zakonu Paulinów dokona się w dniu jutrzejszym podczas Mszy św. o godz. 13.00. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w tej wyjątkowej Mszy św.
  2. Jutro Msze św. odprawiamy w porządku niedzielnym. Jutrzejsza kolekta jest przeznaczona na konserwację i renowację katedry śś. Janów w Toruniu. Polecamy ją ofiarności.
  3. Trwa nowenna do Miłosierdzia Bożego, na którą zapraszamy codziennie – o godz. 17.30. Zakończenie w Niedzielę Miłosierdzia Bożego o godz. 14.30.
  4. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek będzie przeznaczona na cele dobroczynne.
  5. Każdego roku w Toruniu organizowane są Diecezjalne Dni Młodzieży. W tym roku odbędą się w piątek i sobotę. Program podany jest na plakacie.
  6. Na spotkanie Klubu Seniora zapraszamy wszystkich chętnych w sobotę na godz. 15.30.
  7. Z racji Oktawy Wielkanocnej w piątek nie obowiązuje post.
  8. Wszystkim, którzy złożyli swoją ofiarę na kwiaty i świece do grobu Pańskiego składamy serdeczne podziękowania.
  9. Przed kościołem można nabyć świąteczny numer tygodnika „Niedziela”, „Naszą Wspólnotę” oraz inne czasopisma religijne.