1. Wszystkim parafianom i sympatykom naszej parafii składamy z serca płynące życzenia odkrywania na nowo mocy Zmartwychwstałego Chrystusa. Niech działanie łaski, którą z sobą niesie będzie zaczynem Nieba dla każdego z nas.
  2. W dniu jutrzejszym Msze Święte w porządku niedzielnym, a kolekta przeznaczona zostanie na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.
  3. Trwa nowenna do Miłosierdzia Bożego, na którą zapraszamy codziennie – o godz. 17.30. Zakończenie w Niedzielę Miłosierdzia Bożego o godz. 14.30.
  4. We wtorek przypada rocznica utworzenia Diecezji Toruńskiej oraz nominacji księdza biskupa Andrzeja Suskiego. W tym dniu pamiętajmy szczególnie o modlitwie w intencji naszej diecezji i księży biskupów.
  5. Z racji Oktawy Wielkanocnej w piątek nie obowiązuje post.
  6. W przyszłą niedzielę uroczystość Miłosierdzia Bożego. Odpust na Toruńskich Koniuchach. Suma odpustowa będzie sprawowana o godz. 15.00. Zbiórka do puszek w tym dniu będzie przeznaczona na cele dobroczynne.
  7. Informacje inwestycyjne
       Zgodnie z zapowiedzią przystępujemy do realizacji planów inwestycyjnych na ten rok tj. do zmiany dachu na plebani i do konserwacji tarcz zegarowych na wieży kościoła.
       Kosztorys na dach wynosi 185.000 a na tarcze zegarowe 30.000 razem 215.000 zł. Oczywiście staramy się o dotacje i bardzo na nie liczymy – ale warunkiem otrzymania dotacji jest m.in. posiadanie wkładu własnego w 50% – czyli 107.500 zł.
       Na dach mamy już większość materiału (jasne, nie zapłaconego) a pracę rozpoczną się zaraz po świętach. Konserwacje tarcz zegarowych rozpocznie się jeszcze w kwietniu.
       Dlatego też wznowimy zbiórkę na fundusz inwestycyjny w niedziele 6 kwietnia. Dla ułatwienia koperty wyłożone są w kościele.
       Serdecznie prosimy parafian i sympatyków o ofiarność na ten cel. Jesteśmy pewni, że pomożecie i wspólnymi siłami przeprowadzimy te potrzebne inwestycje.

8. Przed kościołem można nabyć świąteczny numer „Niedzieli”, „Naszą wspólnotę” i inne czasopisma religijne.
  9. Intencje papieskie na miesiąc marzec: „Aby wszyscy zrozumieli, jak ważne jest przebaczenie i pojednanie między ludźmi i narodami, a Kościół swym świadectwem głosił miłość Chrystusa, który jest źródłem nowej ludzkości”.