1. W poniedziałek o godz. 18.30 kolejna próba chóru, a o godz. 19.00 zapraszamy uczniów klas trzecich ponadgimnazjalnych na spotkanie do salki parafialnej.
  2. We wtorek obchodzić będziemy 90. rocznicę Narodowego Święta Odzyskania Niepodległości. Szczegółowy plan obchodów tego dnia w Toruniu umieszczony jest w gablocie i gazetce.
  3. W środę swoje spotkania będą miały klasy II gimnazjum w dwóch grupach o godz. 16.30 lub 19.00, zaś w piątek klasy I gimnazjum również o godz. 16.30 lub 19.00.
  4. W związku z lekcjami w szkole spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej odbędzie się w sobotę 22. listopada.
  5. W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona będzie na potrzeby naszego Wyższego Seminarium Duchownego. Polecamy ja ofiarności parafian.
  6. Przyjmujemy nadal wspominki za zmarłych. Podajemy dzień i godzinę ich odmówienia. Pamiętajmy, że modlitwa i ofiara Mszy Świętej jest najwspanialszym darem dla zmarłych.

***
Program obchodów w Toruniu 90. rocznicy Narodowego Święta Odzyskania Niepodległości (11 listopada):

• 12.00 – 16.30 – piknik z okazji Narodowego Święta (Rynek Nowomiejski)
  • 14.30 – złożenie kwiatów na Cmentarzu Komunalnym nr 1 (ul. Grudziądzka) pod obeliskiem ku czci poległych w latach 1918 – 1921
  • 15.00 – Msza św. w kościele Garnizonowym (pl. św. Katarzyny)
  • 16.00 – przemarsz na pl. Rapackiego
  • 16.30 – uroczystość patriotyczna pod pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego