1. Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na obiady dla dzieci z biednych rodzin mieszkających na terenie naszej parafii a uczących się w Zespole Szkół nr 24. Polecamy ją ofiarności parafian. Informujemy też, że w zeszłym tygodniu zbiórka na cele inwestycyjne przyniosła 5.600 zł. Za wszelkie dobro składamy serdecznie Bóg zapłać.
  2. W środę zapraszamy klasy trzecie gimnazjum, które w zeszłym roku ukończyły etap przygotowań do bierzmowania i uczniów szkół ponadgimnazjalnych, którzy jeszcze nie byli bierzmowani na spotkania w dwóch grupach na godz. 16.30 lub 19.00 do salki.
  3. W czwartek obchodzić będziemy święto Świętego Stanisława Kostki, patrona młodzieży. Młodych zapraszamy na Mszę o godz. 18.00. To też dzień imienin Księdza Prałata – pamiętajmy w modlitwach o księdzu proboszczu.
  4. W piątek zapraszamy uczniów klas pierwszych ponadgimnazjalnych na spotkanie w salce parafialnej, na godz. 19.00, które wprowadzać ich będzie w trzyletni program przygotowania do sakramentu małżeństwa. Na to spotkanie zaproszeni są również Ci, którzy nie ukończyli przygotowań w zeszłym roku a są już w klasie drugiej.
  5. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na rzecz KUL.