1. Wspólnotę Nieustającego Różańca zapraszamy dziś na Msze św. na godz. 15.00, a następnie na spotkanie w salce parafialnej.
  2. Również dziś zapraszamy na pierwszy koncert scholii dziecięcej, który odbędzie się po Mszy św. o godz. 15.00. Serdecznie wszystkich zapraszamy.
  3. W każdy poniedziałek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na kolejne próby chóru. Zapraszamy nie tylko naszych stałych chórzystów, ale przede wszystkim młodych ludzi, którzy kiedykolwiek śpiewali i dalej pragną rozwijać się muzycznie i w ten sposób służyć na chwałę Bogu.
  4. Stowarzyszenie Rodzin Katolickich zapraszamy we wtorek na Mszę św., a następnie na spotkanie.
  5. Uczniów klas II gimnazjalnych zapraszamy na spotkanie w środę o godz. 16.30 lub 19.00 w salce parafialnej.
  6. W piątek o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza Święta w intencji zmarłych, których w bieżącym roku odprowadziliśmy na miejsce doczesnego spoczynku. Do udziału w tej Eucharystii zapraszamy rodziny i bliskich zmarłych.
  7. Kandydatów na ministrantów zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się w sobotę na godz. 10.00 w salce parafialnej.
  8. Z przyjemnością informujemy, że na mocy dekretu Księdza Biskupa Andrzeja Suskiego ksiądz Mariusz Malinowski od dnia 28 listopada będzie pełnił urząd proboszcza w parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Trzebczu Szlacheckim. Polecamy go modlitwie.
  9. W przyszłą niedzielę adwentem rozpoczynamy nowy rok liturgiczny, który będziemy przeżywać pod hasłem: „Bądźmy świadkami miłości”. Niech to wezwanie mobilizuje nas do poszukiwania i otwierania się na największą Miłość, którą jest Bóg.
  10. Pan organista i Pan kościelny roznoszą poświęcone opłatki świąteczne. Ze strony parafii tylko oni mają stosowne upoważnienia.
  11. Przed kościołem można nabyć kolejny numer „Naszej Wspólnoty”, tygodnik „Niedziela” oraz inne czasopisma religijne.