1. Dziś w Kościele obchodzimy uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Dlatego zapraszamy na wieczorną adorację Najświętszego Sakramentu, podczas której odmówimy litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa z aktem poświęcenia rodzaju ludzkiego. Za udział w tym nabożeństwie można pod zwykłymi warunkami uzyskać odpust zupełny.
  2. Wszystkie dzieci zachęcamy do włączenia się w działalność kółka misyjnego. Spotkanie odbędzie się jutro w poniedziałek w salce parafialnej o godz. 17.00. Serdecznie zapraszamy.
  3. Młodzież ze szkoły gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej zapraszamy do włączenia się i wspólnego tworzenia grupy młodzieżowej naszej parafii. Jest to grupa, która chce twórczo wykorzystać młodość uczestników i ubogacić ich osobowość. Spotkanie odbędzie się w czwartek o godz. 16.00 w salce parafialnej. Serdecznie zapraszamy.
  4. Członków Rady Parafialnej zapraszamy w środę na Mszę św. o godz. 18.00, a następnie na spotkanie w plebani.
  5. W piątek o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza Święta w intencji zmarłych, których w bieżącym roku odprowadziliśmy na miejsce doczesnego spoczynku. Do udziału w tej Eucharystii zapraszamy rodziny i bliskich zmarłych.
  6. Klub Seniora oraz wszystkich chętnych zapraszamy na spotkanie w sobotę na godz. 15.30 do salki parafialnej.
  7. Wszystkie dziewczynki zapraszamy do śpiewania w ramach scholii parafialnej. Próby odbywają się w soboty o godz. 10.00 w salce parafialnej. Serdecznie zapraszamy.
  8. Wspólnotę Żywego Różańca zapraszamy na wspólnotową Mszę św. w przyszłą niedzielę na godz. 15.00, a po niej na spotkanie formacyjne.
  9. W przyszłą niedzielę adwentem rozpoczynamy nowy rok liturgiczny, który będziemy przeżywać pod hasłem: „W komunii z Bogiem. Kościół domem i szkołą komunii” . Niech to wezwanie mobilizuje nas do jednoczenia się z Bogiem w Jego sakramentach, a także szukania Go w słowie zawartym w Biblii.