1. Dziś o godz. 15.00 sprawowana będzie Msza Święta w intencji Wspólnoty Żywego Różańca, na której legitymacje otrzymają osoby, które będą stanowiły już szóstą Różę Różańcową. Po Mszy spotkanie formacyjne.
  2. W piątek 30 października obchodzić będziemy święto Świętego Andrzeja Apostoła. W tym dniu obowiązuje dyspensa od pokarmów mięsnych wydana przez Biskupa Diecezjalnego.
  3. Caritas Diecezji Toruńskiej zaprasza na coroczny koncert świąteczny, który odbędzie się 16 grudnia o godz. 15.00 w kościele garnizonowym. Śpiewać będzie Krzysztof Krawczyń. Bilety – cegiełki w cenie 10 zł do nabycia w zakrystii.
  4. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca. Odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną. Ewentualne nowe zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii. Zaś o godz. 7.15 zapraszamy na Różaniec fatimski.
  5. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Adwent, czas oczekiwania na powtórne przyjście Zbawiciela. Msze Święte roratnie sprawować będziemy o godz. 7.00, również na nie przyjmujemy intencje mszalne.
  6. Przed kościołem można nabyć „Niedzielę” i inne czasopisma religijne, nowy numer „Naszej wspólnoty”, gdzie trzeba przeczytać artykuł o Parafialnym Zespole Caritas. Przed kościołem można również nabyć świece Caritas małe w cenie 5 zł a duże 12 zł.
  7. Intencje papieskie:
    • na miesiąc listopad:
      Za tych, którzy prowadzą badania medyczne i ustanawiają prawa, aby zawsze kierowali się głębokim szacunkiem dla ludzkiego życia od jego początków aż do naturalnego końca.

• na miesiąc grudzień:
      Aby społeczeństwo otoczyło opieką osoby dotknięte chorobą AIDS, zwłaszcza dzieci i kobiety, a Kościół pomógł im doświadczyć miłości Bożej.