1. Drodzy Parafianie, drodzy sympatycy naszej parafii. W małym Świętym Dzieciątku Bóg daje nam Zbawiciela. On przychodzi, aby nas zbawić. Niech Gwiazda Betlejemska, która zaprowadziła pasterzy do nowonarodzonego Króla, zwiastuje i nam w sercu na nową tę Dobrą Nowinę. Niech rozraduje serce i uwierzy Jezusowi, niech umocni nadzieją, łaską i Bożym błogosławieństwem. A Nowy 2012 Rok niech obfituje w Bożą opiekę. Z serdecznymi życzeniami i pamięcią w modlitwie Ksiądz Prałat i wszyscy Księża.
  2. Jutro 26 grudnia Msze święte sprawujemy w porządku niedzielnym. Kolekta tego dnia będzie przeznaczona na renowację Katedry śś. Janów w Toruniu. Polecamy ją Waszej ofiarności.
  3. We wtorek obchodzimy święto św. Jana Apostoła, natomiast w piątek święto Świętej Rodziny.
  4. W sobotę 31 grudnia zakończenie roku kalendarzowego. Zapraszamy wszystkich na Mszę świętą na godz. 18.00, w której będziemy dziękować Panu Bogu za Jego łaski, przepraszać za nasze błędy i prosić o dalsze łaski na nadchodzący rok 2012. Podczas tej Mszy Ksiądz Prałat dokona podsumowania działań parafii w roku 2011.
  5. W niedzielę 1 stycznia obchodzić będziemy uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. W tym dniu będziemy zbierać przed kościołem do puszek na Fundusz Obrony Życia. Polecamy ją Waszej ofiarności.
  6. Od poniedziałku 2 stycznia rozpoczynamy wizyty duszpasterskie, zwane kolędą. Prosimy o życzliwe przyjęcie i przygotowanie krzyża, świeczników, wody święconej a dzieci szkolne zeszytów z religii i książeczek do bierzmowania. Kolędę w dni powszednie rozpoczynamy od godz. 16.00, w soboty od 15.00 a w niedziele od 14.15. W tym roku rozpoczynamy od ulicy Legionów i PCK.
  7. Wszystkie ofiary składane przy żłobku są przeznaczone na potrzeby misji. Za ich wsparcie serdecznie dziękujemy.
  8. Przed kościołem można nabyć świąteczny numer tygodnika „Niedziela”, „Naszą Wspólnotę”, miesięcznik „List” oraz inne czasopisma religijne. Są także do nabycia kalendarze na rok 2012 wydane przez toruńskie seminarium w cenie 6 zł.