1. W niedzielę 26 grudnia obchodzimy uroczystość Świętej Rodziny. Kolekta będzie przeznaczona na renowację Katedry śś. Janów w Toruniu, natomiast zbiórka przed kościołem będzie przeznaczona na Fundusz Obrony Życia. Polecamy je Waszej ofiarności.
  2. W piątek 31 grudnia zakończenie roku kalendarzowego. Zapraszamy wszystkich na Mszę świętą na godz. 18.00, w której będziemy dziękować Panu Bogu za Jego łaski, przepraszać za nasze błędy i prosić o dalsze łaski na nadchodzący rok 2011. Podczas tej Mszy Ksiądz Prałat dokona podsumowania działań parafii w roku 2010.
  3. W sobotę 1 stycznia obchodzić będziemy uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze święte w porządku niedzielnym. Przypominany, że każdy katolik ma obowiązek uczestnictwa w tym dniu we Mszy świętej.
  4. Informujemy, że Ksiądz Biskup w odpowiedzi na prośbę wiernych udających się na zabawy sylwestrowe w piątek, 31 grudnia, udzielił dyspensy od pokarmów mięsnych i hucznych zabaw. Dyspensa dotyczy mieszkańców i gości przebywających tego dnia na terenie diecezji toruńskiej.
  5. Od niedzieli 2 stycznia rozpoczynamy wizyty duszpasterskie, zwane kolędą. Prosimy o życzliwe przyjęcie i przygotowanie krzyża, świeczników, wody święconej a dzieci szkolne zeszytów z religii i książeczek do bierzmowania. Kolędę w dni powszednie rozpoczynamy od godz. 16.00, w soboty od 15.00 a w niedziele od 14.15.
      Plan kolęd:

• 2 I (niedziela) – ul. Kołłątaja numery nieparzyste 1-31a
    • 3 I (poniedziałek) – ul. Kołłątaja dokończenie nieparzyste oraz parzyste 2-18b
  6. Przed kościołem można nabyć nowy świąteczny numer tygodnika „Niedziela”, „Naszą Wspólnotę” oraz inne czasopisma religijne.