1. W sobotę o godz. 15.30 odbędzie się spotkanie Klubu Seniora. Serdecznie zapraszamy.
  2. Kontynuujemy wizyty duszpasterskie, zwane kolędą. Prosimy o życzliwe przyjęcie i przygotowanie krzyża, świeczników, wody święconej a dzieci szkolne zeszytów z religii i książeczek do bierzmowania. Kolędę w dni powszednie rozpoczynamy od godz. 16.00, w soboty od 15.00 a w niedziele od 14.15.
       Plan kolęd:

• 6 stycznia (niedziela) – wieżowce Młodzieżowa 22 i 24 oraz Żelazna 11 i 11a oraz Kodeckiego (parzyste)
    • 7 stycznia (poniedziałek) – ul. Podgórna numery parzyste i Wybickiego 18, 18a
    • 8 stycznia (wtorek) – Grudziądzka (bez wieżowców) i nowy blok 51b oraz Kordeckiego (nieparzyste)
    • 9 stycznia (środa) – Grudziądzka wieżowce od 55-57a
    • 10 stycznia (czwartek) – ul. Grudziądzka wieżowce od 57b-61a
    • 11 stycznia (piątek) – ul. Głowackiego wieżowce od 4-12
    • 12 stycznia (sobota) – ul. Wiązowa
    • 13 stycznia (niedziela) – ul. Legionów (nieparzyste)
    • 14 stycznia (poniedziałek) – ul. Legionów (parzyste) i Żwirki i Wigury
  3. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy święto Chrztu Pańskiego. Już dziś wspomnijmy o zobowiązaniach, które były powzięte przez naszych rodziców i starajmy się odpowiedzieć jak je realizujemy.
  4. Przed kościołem można nabyć „Niedzielę” i inne czasopisma religijne, a także nowy numer „Naszej wspólnoty”.
  5. Intencje papieskie na miesiąc styczeń:
    „Aby Kościół usilniej dążył do pełnej, widzialnej jedności, ukazując w ten sposób coraz lepiej swoje oblicze wspólnoty miłości, która odzwierciedla jedność Ojca, Syna i Ducha Świętego”.