1. Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na kontynuację budowy świątyni Opatrzności Bożej. Polecamy ją ofiarności parafian.
  2. Nabożeństwa czerwcowe sprawować będziemy w łączności z Adoracją Najświętszego Sakramentu. Od czwartku 11 czerwca do 18 czerwca połączone będą z nowenną o powołania kapłańskie.
  3. W czwartek obchodzić będziemy uroczystość Najświętszego Ciała i krwi Chrystusa (Boże Ciało). Procesja pod przewodnictwem ks. biskupa wyruszy z katedry po Mszy Świętej o godz. 9.00 i przejdzie do kościoła Chrystusa Króla. Służba liturgiczna, dziewczynki sypiące kwiaty, poczty sztandarowe i dzieci pierwszokomunijne ustawiają się przy wejściu do katedry. W naszym kościele Msze święte o godz. 7.00, 8.30, 12.00, 13.00, 15.00 i 18.00. Przypominamy, że obecność na Mszy świętej w tym dniu jest obowiązkiem katolika!
  4. W sobotę o godz. 11.00 odbędzie się Msza Święta dla wspólnoty Nieustającego Różańca połączona ze spotkaniem formacyjnym. O godz. 15.30 kolejne spotkanie Klubu Seniora.
  5. W przyszłą niedzielę o godz. 15.30 nasz parafianin akolita Paweł Kołatka otrzyma w toruńskiej katedrze świecenia diakonatu. Serdecznie zachęcamy do udziału w tej uroczystości.
  6. W dniach 20-25 lipca organizujemy wyjazd dla młodzieży do Zakopanego. Koszt 410zł. Zapisy u ks. Mariusz Wojnowskiego.
  7. Przed kościołem można nabyć kolejny numer „Niedzieli” z filmem z pierwszej pielgrzymki Jana Pawła II do Polski, „Naszą wspólnotę” i inne czasopisma religijne.