1. Trwa miesiąc maj, miesiąc poświęcony szczególnej czci Matki Bożej. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa majowe, które odprawiamy codziennie o godz. 17.30.
  2. W środę na godz. 19.00 zapraszamy klasy II ponadgimnazjalne.
  3. W piątek o godz. 19.00 spotkanie dla osób z klas I i II gimnazjum, którzy jeszcze nie ukończyli przygotowania do sakramentu bierzmowania.
  4. W przyszłą niedzielę zapraszamy Wspólnotę Żywego Różańca na Mszę o godz. 15.00 a po niej na spotkanie formacyjne.
  5. Organizujemy wyjazd na Lednicę na 6 czerwca. Koszt 36zł. Wyjazd o godz. 8.00. Zapisy w zakrystii.
  6. W dniach 20-25 lipca organizujemy wyjazd dla młodzieży do Zakopanego. Koszt 410zł. Informacje i zapisy u ks. Mariusza Wojnowskiego.
  7. Przed kościołem można nabyć kolejny numer „Niedzieli”, „Naszą wspólnotę” i inne czasopisma religijne.