1. Trwa miesiąc maj poświęcony szczególnej czci ku Matki Bożej. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa majowe, które odprawiamy codziennie o godz. 17.30.
  2. W tym tygodniu biały tydzień przeżywają dzieci pierwszokomunijne. Mszę św. dla nich oraz ich rodzin odprawiamy od poniedziałku do piątku o godz. 16.30. Również na te Msze św. przyjmujemy intencje mszalne.
  3. Rejonowy oddział Stowarzyszenia Rodzin Katolickich zaprasza na spotkanie otwarte z misjonarzem o. Józefem Matyjkiem SJ nt. „Rodzina w Zambii; życie wiarą, wychowanie, opieka państwa”. Odbędzie się ono we wtorek o godz. 18.00 w Centrum Dialogu Społecznego w Toruniu przy ul. Łaziennej 22.
  4. Uczniów klas II ponadgimnazjalnych zapraszamy na spotkanie w piątek o godz. 19.00 do salki parafialnej.
  5. Osoby przygotowujące się do przyjęcia sakramentu bierzmowania zapraszamy na spotkanie w czwartek o godz. 18.30 w kościele. Spotkanie obowiązkowe.
  6. Uczniów klas III szkoły podstawowej zapraszamy w sobotę na godz. 9.30 do skorzystania z sakramentu spowiedzi, a po niej próba przed rocznicą I Komunii świętej. Na Mszę św. rocznicową zapraszamy w niedzielę na godz. 11.00.
  7. W niedzielę 30 maja obchodzić będziemy uroczystość Trójcy Przenajświętszej. W tym dniu zakończy się czas spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej. Kto jeszcze nie wypełnił tego obowiązku, wynikającego z przykazania kościelnego, powinien to uczynić w najbliższym czasie.
  8. W dniach 16-21 sierpnia organizujemy wyjazd dla młodzieży do Zakopanego oraz w Pieniny. Koszt 450zł. Zapisy i wszelkie informacje u ks. Mariusza Wojnowskiego. Serdecznie zapraszamy.
  9. Stowarzyszenie Rodzin Katolickich naszej parafii pragnie przeprowadzić półkolonie dla ubogich dzieci naszej parafii. Tych którzy chcą nas wspomóc w finansowo prosimy o złożenie ofiary w zakrystii lub na parafialnym koncie bankowym z dopiskiem „półkolonie”. Więcej informacji można uzyskać w „Naszej Wspólnocie” w artykule na 2. stronie.