1. Dziś w Kościele obchodzimy Uroczystość Wszystkich Świętych, a jurto Dzień Zaduszny. W zakrystii przyjmujemy intencje modlitw za zmarłych (wypominki). Podajemy dzień i godzinę ich odmówienia. Intencje i ofiary na Msze Święte zbiorowe za zmarłych, które zostaną odprawione jutro o godz. 8.00, 10.00 i 18.00, można składać do skarbonki przy chrzcielnicy. Formularze są wyłożone z przodu i pod chórem. Pamiętajmy, że modlitwa i ofiara Mszy świętej są najlepszym dowodem naszej pamięci o zmarłych.
  2. Dzisiaj po południu oraz jutro przez cały dzień w każdym kościele i w kaplicy można uzyskać odpust zupełny. Również w dniach 1-8 XI za pobożne nawiedzenie cmentarza i mówienie tam modlitwy za zmarłych, można uzyskać odpust zupełny dla dusz czyśćcowych.
  3. W każdy poniedziałek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na kolejne próby chóru. Zapraszamy nie tylko naszych stałych chórzystów, ale przede wszystkim młodych ludzi, którzy kiedykolwiek śpiewali i dalej pragną rozwijać się muzycznie i w ten sposób służyć na chwałę Bogu.
  4. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne: w pierwszy czwartek modlimy się o święte i liczne powołania kapłańskie i zakonne, w pierwszy piątek okazja do spowiedzi od godz. 16.00, po wieczornej Mszy św. katecheza dla dorosłych, natomiast w pierwszą sobotę różaniec fatimskim o godz. 7.15. Tego dnia odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną. Ewentualne nowe zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii.
  5. Kandydatów na ministrantów zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się w sobotę na godz. 10.00 w salce parafialnej.
  6. W przyszłą niedzielę obchodzimy Dzień solidarności z Kościołem Prześladowanym. Z tego powodu zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek na potrzeby Kościoła w Sudanie. Polecamy ja ofiarności drogich parafian.
  7. Pan organista i Pan kościelny roznoszą opłatki świąteczne. Ze strony parafii tylko oni mają stosowne upoważnienia.
  8. Przed kościołem można nabyć kolejny numer „Naszej Wspólnoty”, tygodnik „Niedziela” oraz inne czasopisma religijne.
  9. Intencje papieskie na miesiąc listopad: „Aby wszyscy ludzie na całym świecie, zwłaszcza ci, na których spoczywa odpowiedzialność w zakresie polityki i gospodarki, nieustannie zabiegali o ratowanie stworzenie”.
  10. Parafialne Koło Caritas pomaga ubogim rodzinom w naszej wspólnocie parafialnej. Zatem zwracamy się o pomoc do wszystkich ludzi dobrej woli. W sposób szczególny poszukujemy: odkurzacza i telewizora. Kontaktować można się pod numerem tel. 0506-913-671. Za wszelkie dobro serdecznie dziękujemy.