1. Trwa miesiąc maj poświęcony szczególnej czci ku Matki Bożej. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa majowe, które odprawiamy codziennie o godz. 17.30.
  2. Jutro obchodzimy święto NMP Matki Kościoła, Msze św. sprawujemy o godz. 8.00 i 18.00.
  3. Uczniów klas II gimnazjum zapraszamy na spotkanie w środę o tylko godz. 19.00 do salki parafialnej.
  4. Osoby przygotowujące się do przyjęcia sakramentu bierzmowania zapraszamy na spotkanie w czwartek o godz. 18.30 w kościele. Spotkanie obowiązkowe.
  5. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy uroczystość Trójcy Przenajświętszej. W tym dniu zakończy się czas spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej. Kto jeszcze nie wypełnił tego obowiązku, wynikającego z przykazania kościelnego, powinien to uczynić w tym tygodniu.
  6. Również w przyszłą niedzielę zapraszamy Wspólnotę Żywego Różańca na Mszę św. o godz. 15.00.
  7. W najbliższą sobotę wyrusza parafialna pielgrzymka do sanktuariów maryjnych we Francji. Wszyscy pielgrzymi spotykają się o godz. 6.10 przy kościele.
  8. Caritas Diecezji Toruńskiej zaprasza na festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka, który odbędzie się w najbliższą sobotę 29 maja na toruńskich błoniach nad Wisłą. Początek o godz. 10.30 na terenie Targów Toruńskich przy Szosie Bydgoskiej. W programie wiele atrakcji, konkursów. Serdecznie zapraszamy.
  9. Stowarzyszenie Rodzin Katolickich naszej parafii pragnie przeprowadzić półkolonie dla ubogich dzieci naszej parafii. Tych którzy chcą nas wspomóc w jakikolwiek sposób prosimy o kontakt w zakrystii. Jeśli ktoś pragnie złożyć ofiarę, to może to uczynić w zakrystii lub poprzez parafialne konto bankowe z dopiskiem „półkolonie”. Z góry wszystkim składamy Bóg zapłać.