1. Na nabożeństwa majowe zapraszamy codziennie o godz. 17.30. Natomiast od piątku rozpoczynamy nabożeństwa czerwcowe o godz. 17.30, które będą połączone z wieczorną adoracją Najświętszego Sakramentu.
  2. Wspólnotę Żywego Różańca zapraszamy dziś na Mszę św. wspólnotową o godz. 15.00.
  3. Serdecznie zapraszamy na dzisiejszy „Marsz dla Życia i Rodziny”. Rozpocznie się on Mszą św. o godz. 12.00 w kościele pw. Wniebowzięcia NMP, a następnie przemarsz ulicami starego miasta. Pokażmy, że jesteśmy za życiem.
  4. Jutro obchodzimy święto NMP Matki Kościoła, Msze św. sprawujemy o godz. 8.00 i 18.00.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. W piątek do sakramentu spowiedzi świętej zapraszamy dzieci i młodzież od godz. 16.00, a dorosłych od 17.00. W sobotę zapraszamy na różaniec fatimski na godz. 7.15. Tego dnia odwiedzimy także chorych z posługą sakramentalną.
  6. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy uroczystość Trójcy Przenajświętszej. W tym dniu zakończy się czas spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej. Kto jeszcze nie wypełnił tego obowiązku, wynikającego z przykazania kościelnego, powinien to uczynić w tym tygodniu.
  7. Stowarzyszenie Rodzin Katolickich naszej parafii pragnie przeprowadzić półkolonie dla dzieci z ubogich rodzin naszej parafii. Planujemy zaopiekować się 20 dzieci, gdzie koszt jednego uczestnika będzie wynosił około 190 zł. Dlatego zwracamy się do wszystkich dobrego serca z prośbą o pomoc finansową. Ofiary można składać w zakrystii lub na parafialnym koncie bankowym z dopiskiem „półkolonie”. Numer konta podany jest w Naszej Wspólnocie. Serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc.
  8. Wszystkich, którzy w kwietniu uczestniczyli w pielgrzymce parafialnej do Ziemi Świętej zapraszamy na spotkanie popielgrzymkowe w przyszłą niedzielę na godz. 15.00 do salki parafialnej.
  9. Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę do Górki Klasztornej prosimy o uzupełnienie brakujących danych oraz o wpłatę pieniędzy.
  10. Organizujemy dla młodzieży wyjazd na Lednicę w sobotę 2 czerwca. Wyjazd sprzed kościoła o godz. 7.00, koszt 45 zł., zapisy przyjmujemy w zakrystii.
  11. Przed kościołem można nabyć nowy numer tygodnika „Niedziela”, „Naszą Wspólnotę” oraz inne czasopisma religijne. Są także do kupienia kalendarze „Najpiękniejsze Polskie Madonny” na rok 2013. W tym kalendarzu opisany jest także nasz kościół i figura Matki Bożej Zwycięskiej. Cena kalendarza 5 zł.
  12. Intencje papieski na miesiąc czerwiec: „Aby chrześcijanie w Europie odkryli na nowo swoją tożsamość i z większym zapałem uczestniczyli w głoszeniu Ewangelii”.