1. Składamy serdeczne „Bóg zapłać’ za ofiary złożone podczas zbiórki inwestycyjnej w zeszłym tygodniu. W sumie zebraliśmy 8.643,13 zł oraz 100 euro. W ciągu tygodnia ofiary można składać na kolektę.
  2. Trwa miesiąc maj, miesiąc poświęcony modlitwie maryjnej. Wraz z Matką Bożą upraszamy potrzebne nam łaski: codziennie o godz. 17.30.
  3. Kończy się okres wielkanocnej spowiedzi i komunii świętej. Przypominamy, że zobowiązanie to wypływa z Przykazań kościelnych.
  4. W tym tygodniu 12 maja przypada święto NMP Matki Kościoła, jest to zarazem Diecezjalny Dzień Modlitw za Chorych W naszej parafii w tym dniu w salce o godz. 15.30 odbędzie się spotkanie dotyczące skutecznych metod leczenia schorzeń reumatycznych, zwyrodnień kręgosłupa, stawów oraz innych zespołów bólowych (szczegóły na ulotkach).
  5. 13 maja przypada wspomnienie NMP Fatimskiej, 14 maja święto Macieja apostoła, a 16 maja święto św. Andrzeja Boboli, patrona Polski.
  6. Spotkania dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych odbędą się dla klas drugich w środę o godz. 19.00, zaś dla klas pierwszych w piątek o godz. 19.00
  7. W sobotę w naszej parafii uroczystość I Komunii Świętej w dwóch grupach o godz. 10.oo i 12.oo. Spowiedź dla dzieci i rodziców z grupy I w czwartek od godz. 16.45 a dla grupy II w piątek od godz. 16.45.
  8. Przypominamy uczestnikom pielgrzymki do Wilna o konieczności wpłaty pozostałej sumy należności. Jednocześnie informujemy, że jest jeszcze jedno wolne miejsce.
  9. Organizujemy parafialny wyjazd młodych na Spotkania lednickie w sobotę 7 czerwca. Wyjazd około godz. 7.00 sprzed kościoła. Koszt 30 zł (z pakietem i ubezpieczeniem). Zapisy w zakrystii
  10. Przed kościołem można nabyć nowy numer „Niedzieli”, „Naszą wspólnotę” i „Zwiastun Różańcowy” w cenie 50 groszy.
  11. Intencje papieskie na miesiąc maj: „Aby chrześcijanie w większym stopniu wykorzystali literaturę, sztukę i środki przekazu, sprzyjając rozwojowi kultury, która broni i umacnia wartości osoby.”