1. Podczas zbiórki na pomoc dla poszkodowanych w pożarze w Kamieniu Pomorskim oraz trzęsieniu ziemi we Włoszech – zebraliśmy 2360 zł. Za wszelkie dary składamy serdeczne Bóg zapłać.
  2. Trwa miesiąc maj, miesiąc poświęcony szczególnej czci Matki Bożej. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa majowe, które odprawiamy codziennie o godz. 17.30.
  3. W czwartek przypada święto św. Macieja Apostoła a w sobotę św. Andrzeja Boboli, patrona Polski.
  4. W środę zapraszamy na spotkanie klasy II gimnazjum na 16.30 lub 19.00 do salki, natomiast w piątek klasy I gimnazjum.
  5. W przyszłą niedzielę nastąpi wyjazd pielgrzymów do Medjugorie. Wszystkich uczestników zapraszamy na Mszę o godz. 8.30.
  6. W dniach 20-25 lipca organizujemy wyjazd dla młodzieży do Zakopanego. Koszt 410zł. Zapisy u ks. Mariusz Wojnowskiego.
  7. Przed kościołem można nabyć kolejny numer „Niedzieli”, „Naszą wspólnotę” i inne czasopisma religijne.