1. Rozpoczęliśmy maj, miesiąc poświęcony szczególnej czci Matki Bożej. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa majowe, które odprawiamy codziennie o godz. 17.30.
  2. Jutro obchodzimy Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, głównej patronki Polski. Msze święte odprawimy w porządku niedzielnym. Podczas sumy parafialnej odnowimy Milenijny Akt Oddania Polski.
  3. Wszystkich maturzystów zapraszamy na Mszę św., która w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek o godz. 7.15.
  4. W sobotę obchodzimy uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, patrona Polski.
  5. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne: w pierwszy czwartek będziemy modlić się o nowe i święte powołania kapłańskie i zakonne. W pierwszy piątek spowiedź święta od godz. 16.00 dla dzieci i młodzieży, a od 17.00 dla dorosłych, po wieczornej Mszy Świętej katecheza dla dorosłych.
  6. Na spotkanie organizacyjne dotyczące pielgrzymki do sanktuariów maryjnych we Francji zapraszamy w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 15.00. Podczas tego spotkania będzie można dokonać reszty wpłaty.
  7. W dniach 16 – 21 sierpnia organizujemy wyjazd dla młodzieży do Zakopanego oraz w Pieniny. Koszt 450zł. Zapisy u ks. Mariusza Wojnowskiego. Serdecznie zapraszamy.