1. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa majowe, które odprawiamy codziennie o godz. 17.30.
  2. Uczniów klas III gimnazjum oraz wszystkich, którzy przygotowują się do przyjęcia sakramentu bierzmowania zapraszamy na spotkanie we wtorek i piątek po Mszy św. wieczornej w kościele. Jest to spotkanie obowiązkowe.
  3. W przyszłą niedzielę uczniowie klas III szkoły podstawowej podczas Mszy św. o godz. 11.00 będą obchodzić swoją I rocznicę przystąpienia do I Komunii św. Z tej okazji zapraszamy ich do skorzystania z sakramentu spowiedzi w najbliższą sobotę o godz. 9.00, po niej odbędzie się próba.
  4. Wspólnotę Żywego Różańca zapraszamy na Mszę św. wspólnotową w przyszłą niedzielę na godz. 15.00, a po niej na spotkanie formacyjne do salki parafialnej.
  5. Serdecznie zapraszamy na Kujawsko – Pomorski „Marsz dla Życia i Rodziny”, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 29 maja. Rozpocznie się on Mszą św. o godz. 11.00 w Katedrze świętych Janów, następnie o godz. 12.15 nastąpi przemarsz ulicami starego miasta. Pokażmy, że jesteśmy za życiem.
  6. Klub Seniora organizuje pielgrzymkę autokarową do sanktuariów na południu Polski. W planie pielgrzymki znajdują się: Jasna Góra, Gidle, Łagiewniki, Zakopane, a także Oświęcim i Wieliczka. Termin wyjazdu od 5 do 11 czerwca. Koszt 650 zł. Zapisy przyjmujemy w zakrystii. Spotkanie informacyjne dotyczące tej pielgrzymki odbędzie się we wtorek w salce parafialnej po Mszy św. wieczornej.
  7. Klub Seniora organizuje także pielgrzymkę autokarową do Włoch w dniach 24 września do 2 października. W planie pielgrzymki znajdują się m.in.: Asyż, Monte Casino, Rzym, Orvieto, Wenecja i Mariazell. Koszt pielgrzymki 1750 zł. i 85 euro. Wszelkie informacje i zapisy w zakrystii oraz telefonicznie (numer tel. 603 791 844, 724 157 235).
  8. Stowarzyszenie Rodzin Katolickich organizuje wyjazd do Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Oborach. Wyjazd 28 maja, zbiórka o godz. 8.30 przed kościołem, koszt 20 zł. Informujemy, że ze względu na duże zainteresowanie będzie jechał drugi autobus. Zapisy wraz z wpłatą przyjmujemy w zakrystii.
  9. Organizujemy wyjazd dla młodzieży na Pola Lednickie. Odbędzie się on 4 czerwca, koszt 40 zł. Zapisy w zakrystii.
  10. Stowarzyszenie Rodzin Katolickich naszej parafii pragnie przeprowadzić półkolonie dla ubogich dzieci naszej parafii. Planujemy zaopiekować się 20 dziećmi, gdzie koszt jednego uczestnika będzie wynosił około 190 zł. Dlatego zwracamy się do wszystkich dobrego serca z prośbą o pomoc finansową. Ofiary można składać w zakrystii lub na parafialnym koncie bankowym z dopiskiem „półkolonie”.
  11. Przed kościołem można nabyć nowy numer tygodnika „Niedziela”, „Naszą Wspólnotę” oraz inne czasopisma religijne.