• Dziś rozpoczynamy rekolekcje dla dorosłych. Trwać będą do czwartku włącznie. Nauki rekolekcyjne codziennie na Mszach Świętych o godz. 8.00 i 18.00. Nauka stanowa dla kobiet w poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej a dla mężczyzn we wtorek po wieczornej Mszy Świętej. Droga krzyżowa w środę o godz. 19.00 przejdzie w tym roku ulicami: Podgórną, PCK, Dekerta, Wiązową i Podgórną. Spowiedź w czasie rekolekcji w środę i czwartek od godz. 16.00.
  • Dziś odbywa się zbiórka na paczki dla biednych rodzin z naszej parafii. Produkty spożywcze można składać do kosza a ofiary pieniężne do skarbonki przy figurze św. Antoniego. Msza Święta w intencji ofiarodawców będzie odprawiona we wtorek o godz. 16.30.
  • Również dziś Msza św. dla Wspólnoty Żywego Różańca o godz. 15.00, a po niej spotkanie formacyjne w salce.
  • W czwartek przypada 4 rocznica śmierci Sługi Bożego Jana Pawła II. Z tej okazji uroczystą Mszę Świętą odprawimy na zakończenie rekolekcji o godz. 18.00. Następnie o godz. 21.00 przed pomnikiem Jana Pawła II na Jordankach odbędzie się czuwanie modlitewne poprowadzone przez moderatorów i kleryków WSD, na które serdecznie zapraszamy.
  • Nabożeństwo Drogi Krzyżowej ulicami miasta Torunia rozpocznie się w piątek 3 kwietnia o godz. 16.30 przed kościołem Garnizonowym. W związku z tym nie będzie u nas Drogi krzyżowej dla dzieci o godz. 16.30. W tym dniu nie będzie też dodatkowej spowiedzi pierwszopiątkowej (można skorzystać z tego daru w środę lub czwartek!) ani katechezy dla dorosłych.
  • W przyszła niedzielę przypada Światowy Dzień Młodych. Zapraszamy młodzież na Mszę Świętą do toruńskiej katedry na godz. 12.15. U nas zaś po Mszy Świętej o godz. 15.00 zapraszamy na Misterium Męki Pańskiej, które przygotował Klub Seniora wraz ze scholą dziecięcą a o godz. 17.15 na ostatnie Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
  • Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na wyjazd do Madjugorie. Zapisy w zakrystii. Przedpłata wynosi 300 zł. Organizujemy również parafialny wyjazd na Misterium Męki Pańskiej do Doliny Śmierci w Bydgoskim Fordonie w Niedzielę Palmową (5 kwietnia). Koszt 12 zł. Zapisy w zakrystii. Wyjazd o godz. 18.15 sprzed kościoła.
  • Ofiary na kwiaty i świece do grobu Pańskiego można składać do skarbonki koło chrzcielnicy. Za wszystkich ofiarodawców ks. Prałat odprawi Mszę św. podczas Wigilii Paschalnej.
  • Przed kościołem można nabyć „Niedzielę” i inne czasopisma religijne, a także nowy numer „Naszej wspólnoty”.