1. Dziś przed kościołem odbywa się zbiórka do puszek na obiady dla dzieci z biednych rodzin naszej parafii, uczących się w Zespole Szkół nr 24. Polecamy ją ofiarności parafian.
  2. Również dziś po Mszy Świętej o godz. 15.00 spotkanie dla rodziców dzieci, które przygotowują się do I Komunii Świętej.
  3. W środę obchodzimy wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. Jest to Światowy Dzień Chorych.
  4. W środę odbędzie się spotkanie do bierzmowania dla klas III gimnazjum w dwóch grupach o godz. 16.30 i 19.00. Zaś dla osób starszych spoza szkół, którzy jeszcze nie byli bierzmowani w piątek o godz. 20.00.
  5. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 15.00 odbędzie się spotkanie dla rodziców młodzieży przygotowujących się do bierzmowania.
  6. Zapraszamy na wykład otwarty na temat: „Aktualne zadania obrońców życia człowieka”, który odbędzie się 18.02 o godz. 19.00 w kaplicy przy kościele św. Antoniego na Wrzosach.
  7. Klub Seniora organizuje pielgrzymkę autokarową do Medjugorie.
  8. Przed kościołem można nabyć tygodnik „Niedziela” i inne czasopisma religijne, a także nowy numer „Naszej wspólnoty”.