1. Rodziców, których dzieci przygotowują się do przyjęcia I Komunii św. zapraszamy na spotkanie dziś po Mszy Świętej o godz. 15.00.
  2. W środę obchodzimy wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. Jest to Światowy Dzień Chorych. Specjalną Mszę św. dla chorych z przyjęciem sakramentu namaszczenia chorych oprawimy podczas rekolekcji parafialnych.
  3. Stowarzyszenie Rodzin Katolickich oraz wszystkich, którzy chcieliby włączyć się do niego zapraszamy na spotkanie we wtorek po wieczornej Mszy św. do salki parafialnej.
  4. Klasy III gimnazjum przygotowujące się do przyjęcia sakramentu bierzmowania zapraszamy na spotkanie dla w środę o godz. 16.30 lub 19.00. Natomiast klasy I i II gimnazjum będą miało swoje spotkanie w przyszłym miesiącu.
  5. Klasy III ponadgimnazjalne zapraszamy na spotkanie przygotowujące do życia w małżeństwie i rodzinie w czwartek o godz. 19.00.
  6. Scholę dziecięcą zapraszamy na próbę w sobotę na godz. 9.00.
  7. Kandydatów na ministrantów zapraszamy na spotkanie również w sobotę na godz. 10.00.
  8. W przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek na obiady dla dzieci z biednych rodzin naszej parafii, uczących się w Zespole Szkół nr 24. Polecamy ofiarności.
  9. Z inicjatywy Klubu Seniora jest organizowana pielgrzymka do najpiękniejszych sanktuariów maryjnych we Francji (Paryż, Lourdes, La Salatte). Termin pielgrzymki 29.05 – 6.06, koszt 1900 zł + 40 euro. Zapisy i przedpłatę w wysokości 800 zł. przyjmujemy w zakrystii. Więcej informacji można uzyskać w gablocie. Serdecznie zapraszamy.
  10. Przed kościołem można nabyć nowy numer tygodnika „Niedziela”, „Naszą wspólnotę” oraz inne czasopisma religijne.