1. Informujemy, że oficjalne pożegnanie ks. Wojciecha Wierzbickiego i podziękowanie za jego posługę duszpasterską w naszej parafii będzie miało miejsce w przyszłą niedzielę 13 lutego na Mszy św. o godz. 18.00 (a nie jak podano w gazetce o 13.00). Mszy tej będzie przewodniczył ks. Wojciech. Serdecznie zapraszamy.
  2. Organizujemy wyjazd do Świętego na uroczystość kanonicznego wprowadzenia na urząd proboszcza ks. Wojciecha Wierzbickiego. Wyjazd w niedzielę 20 lutego o godz. 9.00, powrót w godzinach popołudniowych. Koszt 15 zł, zapisy w zakrystii.
  3. Stowarzyszenie Rodzin Katolickich i Klub Seniora serdecznie zapraszają wszystkich na prelekcję pt. „Ojciec Święty Jan Paweł II w oczach rodziny”. Gościem spotkania będzie Pani Kazimiera Kwiecińska, która pochodzi z rodziny Jana Pawła II. Spotkanie odbędzie się w sobotę 12 lutego o godz. 15.30 w salce parafialnej.
  4. Na katechezę dla dorosłych zapraszamy w ten piątek po Mszy św. o godz. 18.00.
  5. Wszystkie dzieci chcące śpiewać w scholii parafialnej zapraszamy na spotkania w soboty o godz. 10.00 w salce parafialnej.
  6. Informujemy, że od miesiąca marca nastąpi zmiana w funkcjonowaniu Biura małżeńskiego. Będzie ono czynne w środy w godz. 18.30 – 19.00, a nie jak dotąd we wtorki.
  7. Przed kościołem można nabyć nowy numer tygodnika „Niedziela”, „Naszą Wspólnotę” oraz inne czasopisma religijne. Zachęcamy także do zapoznania się z pierwszym numerem magazynu „Świadectwo”, które wydawane jest przez Caritas Diecezji Toruńskiej. Możemy z niej dowiedzieć się o działaniach Caritasu, a także w jaki sposób są wykorzystywane nasze ofiary. Gazetka jest bezpłatna.