1. Dzieci przygotowujące się do przystąpienia do I Komunii św. oraz ich rodziców zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się w sobotę w dwóch grupach o godz. 9.00 i 10.00.
  2. 11 lutego obchodzić będziemy Światowy Dzień Chorego. Uroczyste obchody odbędą się w sobotę w Sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy na Bielanach. Mszy św. o godz. 11.00 będzie przewodniczył Ks. Biskup Andrzej Suski. Serdecznie zapraszamy.
  3. Wszystkich chorych, którzy nie będą uczestniczyć w diecezjalnych obchodach Dnia Chorego zapraszamy do naszego kościoła na Mszę św. w sobotę na godz. 8.00. Podczas Mszy św. udzielimy sakramentu chorych.
  4. Przed kościołem można nabyć numer tygodnika „Niedziela”, „Naszą Wspólnotę” oraz inne czasopisma religijne.
  5. Papieskie intencje na miesiąc luty: „Aby wszyscy ludzie mieli pełny dostęp do wody i do zasobów potrzebnych do życia codziennego”.