1. Dziś po Mszy św. o g. 15.oo w kościele będzie miało miejsce spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych w sprawie szatek.
  2. W czwartek odbędzie się spotkanie grupy dodatkowej kandydatów do bierzmowania.
  3. Spotkanie Klubu Seniora odbędzie się w sobotę o g. 15.3o w salce.
  4. W przyszłą niedzielę członkowie koła Stowarzyszenia Rodzin Katolickich będą przeprowadzali zbiórkę pieniędzy do puszek na dożywianie dzieci z Zespołu Szkół nr 24. Polecamy ją ofiarności Parafian!
  5. Również w przyszłą niedzielę będziemy obchodzili XIV Światowy Dzień Chorego. Z tej okazji zapraszamy chorych i osoby w podeszłym wieku na Mszę św. w ich intencji, którą odprawimy o g. 8.3o.
  6. W czasie kolędy informowaliśmy i zachęcaliśmy do udziału w misjach świętych, które odbędą się w naszej parafii w pierwszym tygodniu Wielkiego Postu. Tak więc do ich rozpoczęcia zostały 3 tygodnie…
    W kościele z przodu i pod chórem zostały wyłożone broszury z programem misji.

7. Przed kościołem można nabyć „Niedzielę”, „Naszą Wspólnotę” i inne czasopisma religijne.
  8. Papieska intencja modlitewna na luty:
    „Aby dobra ziemi, które Bóg dał wszystkim ludziom, wykorzystywane były mądrze i zgodnie z kryteriami sprawiedliwości i solidarności ”.