1. Trwa miesiąc maj poświęcony szczególnej czci ku Matki Bożej. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa majowe, które odprawiamy codziennie o godz. 17.30.
  2. Na spotkanie organizacyjne dotyczące pielgrzymki do sanktuariów maryjnych we Francji zapraszamy dziś po Mszy św. o godz. 15.00. Podczas tego spotkania będzie można dokonać reszty wpłaty.
  3. W tym tygodniu na spotkania zapraszamy: klasy I ponadgimnazjalne we wtorek na godz. 19.00; klasy I gimnazjum w piątek o godz. 16.30 lub 19.00.
  4. Osoby przygotowujące się do przyjęcia sakramentu bierzmowania zapraszamy na spotkanie w czwartek o godz. 18.30 w kościele. Spotkanie obowiązkowe.
  5. W naszej parafii pragniemy stworzyć grupę młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej. Będzie to grupa, która pomoże twórczo i aktywnie wykorzystać młodość. Dlatego wszystkich chętnych zapraszamy na spotkanie w środę na godz. 19.00 do salki parafialnej.
  6. W sobotę 15 maja przeżywać będziemy w naszej parafii uroczystość I Komunii św. Msze św. zostaną odprawione o godz. 9.00 i 11.00. Spowiedź święta dla dzieci oraz ich rodziców odbędzie się dla klas b, c i e w czwartek o godz. 16.00 oraz dla klas a i d w piątek również o godz. 16.00.
  7. W piątek przypada święto św. Macieja Apostoła, natomiast w przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  8. Klub Seniora zaprasza wszystkich chętnych na spacer i zwiedzanie starówki. Zbiórka w sobotę o godz. 15.30 przy kościele.
  9. Parafia pw. Miłosierdzia Bożego wraz z Towarzystwem Miłośników Wilna i Ziemi Wileńskiej organizuje pielgrzymkę do Matki Bożej Ostrobramskiej w Wilnie w terminie od 17 do 22 maja. Więcej informacji można uzyskać w zakrystii.
  10. W dniach 16-21 sierpnia organizujemy wyjazd dla młodzieży do Zakopanego oraz w Pieniny. Koszt 450zł. Zapisy i wszelkie informacje u ks. Mariusza Wojnowskiego. Serdecznie zapraszamy.