1. Od dziś do środy przypadają dni modlitw o urodzaje i za kraje głodujące.
  2. Dzieci, które wczoraj po raz pierwszy przyjęły Komunię świętą, w Białym Tygodniu będą przychodziły na Msze św. o g. 16.3o – do piątku włącznie.
  3. Nabożeństwa majowe odprawiamy codziennie o g. 17.3o – w łączności z wieczorną Mszą św. Serdecznie zapraszamy!
  4. Od czwartku do soboty będzie trwała Podróż Apostolska papieża Benedykta XVI do Polski. Niech to będzie czas modlitwy, wzmożonego życia sakramentalnego, pogłębionej refleksji, wzajemnej życzliwości. Zachęcamy też do udekorowania na ten czas mieszkań i domów.
    Informujemy jednocześnie, że koszt przejazdu autokarem do Warszawy na spotkanie z papieżem Benedyktem XVI wynosi 35 zł. Wyjazd nastąpi z przed kościoła o północy.

5. Przypominamy, że uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego została przeniesiona z najbliższego czwartku na niedzielę.
  6. W piątek przypada Dzień Matki – dzień szczególnej wdzięczności Matkom oraz modlitw w intencji ich misji w Kościele, rodzinach i świecie.
  7. W zakrystii przyjmujemy zapisy na wyjazd na czuwanie młodzieży w Lednicy w sobotę 3.czerwca.
  8. W przyszłą niedzielę na Mszę św. o g. 11.oo zapraszamy dzieci klas trzecich szkoły podstawowej na uroczystą rocznicę przyjęcia I Komunii świętej. W sobotę o g. 14.oo przystąpią one do spowiedzi świętej, a po spowiedzi (ok. 15.oo) będą miały próbę liturgiczną.
  9. Również w przyszłą niedzielę o g. 13.oo odprawimy Mszę św. w intencji członków Żywego Różańca oraz ich rodzin. Wszystkich czcicieli MB Różańcowej serdecznie zapraszamy!
  10. Przed kościołem można nabyć Niedzielę Naszą Wspólnotę i inne czasopisma religijne oraz zdjęcia z wizerunkiem Benedykta XVI.