1. Informujemy, że oficjalne pożegnanie ks. Wojciecha Wierzbickiego i podziękowanie za jego posługę duszpasterską w naszej parafii odbędzie się dziś podczas Mszy św. o godz. 18.00. Mszy tej będzie przewodniczył ks. Wojciech. Serdecznie zapraszamy.
  2. Uczniów ze szkoły gimnazjalnej zapraszamy na spotkania w następujące dni: z klas I w piątek na godz. 16.30, z klas II w czwartek na godz. 16.30, natomiast z klasy III we wtorek na godz. 16.30 do kościoła.
  3. Dzieci przygotowujące się do przystąpienia do I Komunii św. oraz ich rodziców zapraszamy na spotkanie w sobotę w dwóch grupach, na godz. 9.00 i 10.00.
  4. Młodzież ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych serdecznie zapraszamy na spotkania biblijne. Spotkanie odbędzie się w piątek o godz. 19.00. Serdecznie zapraszamy.
  5. Wszystkie dzieci zapraszamy do włączenia się w działalność kółka misyjnego. Spotkanie będzie jutro, w poniedziałek o godz. 16.30.
  6. Wszystkie dzieci chcące śpiewać w scholii parafialnej zapraszamy na spotkania w soboty o godz. 10.00 w salce parafialnej.
  7. Informujemy, że od miesiąca marca nastąpi zmiana w funkcjonowaniu Biura małżeńskiego. Będzie ono czynne w środy w godz. 18.30 – 19.00, a nie jak dotąd we wtorki.
  8. Przed kościołem można nabyć nowy numer tygodnika „Niedziela”, „Naszą Wspólnotę” oraz inne czasopisma religijne. Zachęcamy także do zapoznania się z pierwszym numerem magazynu „Świadectwo”, które wydawane jest przez Caritas Diecezji Toruńskiej. Możemy z niej dowiedzieć się o działaniach charytatywnych Caritasu, a także w jaki sposób wykorzystywane są nasze ofiary. Gazetka jest bezpłatna.