1. Jak już ogłaszaliśmy dziś przed kościołem zbiórka do puszek na ofiary tragedii w Birmie. Polecamy ją ofiarności parafian.
  2. Dziś o godz. 15.00 Msza Święta w intencji Róż Różańcowych a po niej spotkanie formacyjne.
  3. Trwa miesiąc maj, miesiąc poświęcony modlitwie maryjnej. Wraz z Matką Bożą upraszamy potrzebne nam łaski: codziennie o godz. 17.30.
  4. W poniedziałek obchodzimy Dzień Matki. Nie zapomnijmy w naszych indywidualnych i zbiorowych modlitwach o tej ważnej intencji powierzając nasze mamy Matce Syna Bożego. W piątek obchodzimy uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa a w sobotę święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny.
  5. Spotkania przygotowujące do bierzmowania dla klas drugich gimnazjum odbędą się w środę o godz. 16.30 i 19.00, a dla klas pierwszych w piątek o godz. 16.30 i 19.00 w salce parafialnej.
  6. W sobotę o godz. 15.30 odbędzie się kolejne spotkanie Klubu Seniora. Serdecznie zapraszamy.
  7. W przyszłą niedzielę kolekta będzie przeznaczona na świątynię Opatrzności Bożej a zbiórka do puszek na cele inwestycyjne. Polecamy ją ofiarności parafian.
  8. Również w przyszłą niedzielę Stowarzyszenie Rodzin Katolickich będzie zbierało podpisy pod moratorium zakazującego wykonywania aborcji. Osoby chcące poprzeć ten wniosek prosimy o przyniesienie ze sobą dowodu osobistego.
  9. Od przyszłej niedzieli nabożeństwa czerwcowe połączone z wieczorną adoracją.
  10. Organizujemy parafialny wyjazd młodych na Spotkania lednickie w sobotę 7 czerwca. Wyjazd o godz. 7.00 sprzed kościoła. Koszt 30 zł (z pakietem i ubezpieczeniem). Zapisy w zakrystii
  11. Intencje papieskie na miesiąc maj: „Aby chrześcijanie w większym stopniu wykorzystali literaturę, sztukę i środki przekazu, sprzyjając rozwojowi kultury, która broni i umacnia wartości osoby.”