1. Trwają długo przygotowywane uroczystości Jubileuszu 100-lecia naszego kościoła!
    W sobotę w kościele miała miejsce sesja naukowa nt. historii kościoła p.w. św. Jerzego i parafii p.w. Matki Boskiej Zwycięskiej i św. Jerzego, a także kultu św. Jerzego w Diecezji Chełmińskiej.
    Natomiast dziś zapraszamy szczególnie o g. 12.oo na uroczystą liturgię Mszy świętej pod przewodnictwem ks. biskupa Andrzeja Suskiego.
    Zapraszamy na to radosne świętowanie Jubileuszu! Dziś nie będzie Mszy o g. 13.oo.

2. Od jutra do soboty będą trwały dni modlitw o Ducha Świętego przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  3. Nabożeństwa majowe odprawiamy codziennie o g. 17.3o – w łączności z wieczorną Mszą św. Serdecznie zapraszamy!
  4. Stowarzyszenie Rodzin Katolickich zaprasza na wykład otwarty pt. Święta Kinga, księżna krakowska, pani ziemi sądeckiej, patronka samorządowców, który wygłosi Magdalena Łubieńska. Spotkanie odbędzie się we wtorek o g. 18.oo w Centrum Dialogu Społecznego przy ul. Łaziennej 22.
  5. W sobotę przypada Dzień Matki – dzień szczególnej wdzięczności Matkom oraz modlitw w intencji ich misji w Kościele, rodzinach i świecie.
  6. Spotkanie Klubu Seniora odbędzie się w sobotę o g. 15.3o w salce. Zapraszamy na nie również te osoby, które do dotąd nie uczestniczyły w żadnym spotkaniu.
  7. W przyszłą niedzielę na Mszę św. o g. 11.oo zapraszamy dzieci klas trzecich szkoły podstawowej na uroczystą rocznicę przyjęcia I Komunii świętej. W sobotę o g. 9.oo przystąpią one do spowiedzi świętej, a po niej będą miały próbę liturgiczną.
  8. Również w przyszłą niedzielę o g. 15.oo zapraszamy na Mszę św. wszystkich czcicieli MB Różańcowej. Po niej w salce odbędzie się spotkanie formacyjne członków Wspólnoty Żywego Różańca.
  9. Od 27 V do 30 VI w Sali Mieszczańskiej Ratusza Staromiejskiego będzie można obejrzeć wystawę czasową TOTUS TUUS – JAN PAWEŁ II prezentującą pamiątki po Ojcu Świętym. Szczegóły są podane w gablocie.
  10. W zakrystii przyjmujemy zapisy na wyjazd na czuwanie młodzieży w Lednicy w sobotę 2.czerwca.
  11. Parafia p.w. św. Antoniego na Wrzosach zaprasza w przyszłą niedzielę na I Pieszą Pielgrzymkę na Barbarkę. Wymarsz o g. 11.3o.
  12. Również w następną niedzielę Wspólnota Krwi Chrystusa zaprasza na pielgrzymkę autokarową do Częstochowy. Szczegóły są podane w gablocie.
  13. W każdą niedzielę w kościele o g. 8.oo śpiewamy Godzinki o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny. Zapraszamy Parafian do wspólnej modlitwy.
  14. Przed kościołem można nabyć „Niedzielę” i inne czasopisma religijne. Natomiast „Nasza Wspólnota” jest wyłożona pod chórem i z przodu kościoła.
  15. Papieska intencja modlitewna na maj:
    „Aby za przykładem Maryi Panny każdy chrześcijanin, wyczulony zawsze na znaki Pana w swoim życiu, dawał się prowadzić Słowu Bożemu”.