1. Dziś na Mszy św. o g. 11.oo dzieci klas trzecich szkoły podstawowej będą uroczyście obchodziły rocznicę przyjęcia I Komunii świętej.
  2. Również dziś o g. 13.oo odprawimy Mszę św. w intencji członków Żywego Różańca oraz ich rodzin. Wszystkich czcicieli MB Różańcowej serdecznie zapraszamy!
  3. Od jutra do soboty będą trwały dni modlitw o Ducha Świętego przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  4. W środę przypada liturgiczne święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny.
  5. W czwartek na Mszy św. o g. 16.oo Ksiądz Biskup udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży klas trzecich naszego gimnazjum. Spowiedź dla kandydatów i ich rodzin – w środę od g. 16.oo.
  6. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne. W 1. czwartek będziemy się modlili o nowe powołania do kapłaństwa i zakonu, także z naszej parafii. W 1. piątek miesiąca okazja do spowiedzi św. dla dzieci i młodzieży od g. 16.oo, a dla dorosłych – od 17.oo. Po Mszy św. wieczornej – katecheza dla dorosłych. W 1. sobotę zapraszamy do kościoła o g. 7.15 na wspólną modlitwę różańcową i rozmyślanie – zgodnie z prośbą Maryi w Fatimie. Tego też dnia odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną.
  7. W zakrystii przyjmujemy zapisy na wyjazd na czuwanie młodzieży w Lednicy w sobotę.
  8. Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Jezusowego będziemy odprawiali codziennie w łączności z półgodzinną adoracją Najświętszego Sakramentu przed wieczorną Mszą św. Serdecznie zapraszamy!
  9. W każdą niedzielę w kościele o g. 8.oo śpiewamy Godzinki o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny. Zapraszamy Parafian do wspólnej modlitwy.
  10. Papieska intencja modlitewna na czerwiec:
    „Aby rodziny chrześcijańskie przyjmowały z miłością każde przychodzące na świat dziecko i otaczały miłością chorych i starców, którzy potrzebują opieki i pomocy”.