1. Dziś po Mszy św. o g. 15.oo zapraszamy na pierwszy pełny koncert organowy w wykonaniu p. Joanny Kucharko, naszej byłej parafianki, która obecnie mieszka i pracuje w Austrii. Zaprezentuje ona utwory różnych kompozytorów.
  2. Również dziś przed kościołem będzie przeprowadzona zbiórka pieniędzy do puszek na rzecz Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.
  3. We wtorek o g. 18.oo na Mszy koncelebrowanej będziemy wraz z ks. Mariuszem dziękowali za dar kapłaństwa w 10. r. jego święceń kapłańskich. Serdecznie zapraszamy na tę uroczystość! Już dziś ks. Mariuszowi życzymy wielu łask Bożych i opieki MB Zwycięskiej na dalsze lata posługi kapłańskiej. Szczęść Boże!
  4. W środę przypada liturgiczne wspomnienie św. Antoniego z Padwy. Stąd też zapraszamy na nabożeństwo do Niego wyjątkowo właśnie w tym dniu po wieczornej Mszy św., a nie we wtorek.
  5. W piątek będziemy obchodzili uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jest To jednocześnie Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów. Z racji uroczystości tego dnia nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  6. W sobotę o g. 10.oo w katedrze ksiądz biskup Andrzej Suski udzieli sakramentu kapłaństwa diakonom naszego seminarium. Wśród kandydatów do święceń jest także diakon Grzegorz Koczot, który u nas odbywał praktykę duszpasterską. Wszystkich parafian zachęcamy do udziału w liturgii święceń oraz prosimy o modlitwę w intencji kandydatów, którzy dziś rozpoczynają swoje zamknięte rekolekcje przed święceniami prezbiteratu.
  7. Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Jezusowego odprawiamy codziennie w łączności z półgodzinną adoracją Najświętszego Sakramentu przed wieczorną Mszą św. Serdecznie zapraszamy!
  8. Zbliżają się miesiące wakacyjne, w czasie których w parafii posługiwać będzie mniejsza liczba księży, a w niedziele w lipcu i sierpniu nie będzie Mszy św. o g. 13.oo i 15.oo. Stąd prosimy o wcześniejsze rezerwowanie intencji mszalnych, zwłaszcza tych, które są związane z rocznicami i jubileuszami.
    Ksiądz Mariusz prosi też, aby sprawy związane z planowanym przyjęciem sakramentu małżeństwa w miesiącach wakacyjnych oraz we wrześniu zgłosić do końca czerwca. Dyżury w biurze w domu parafialnym we wtorki o g. 18.3o.

9. Przed kościołem można nabyć „Niedzielę” i inne czasopisma religijne. Tam też można kupić książkę wydaną z okazji jubileuszu 100-lecia naszego kościoła w cenie 15 zł i pocztówki przedstawiające nasz kościół po 1 zł. Natomiast „Nasza Wspólnota” jest wyłożona pod chórem i z przodu kościoła.
  10. Papieska intencja modlitewna na czerwiec:
    „Aby Pan strzegł marynarzy i wszystkich związanych z morzem”.