1. Nabożeństwa czerwcowe sprawujemy w łączności z wieczorną Adoracją.
  2. Serdecznie zapraszamy młodzież i dzieci na Mszę św. kończącą rok szkolny, która będzie sprawowana w piątek 20 czerwca o godz. 16.30.
  3. W sobotę 21 czerwca o godz. 10.00 w Toruńskiej katedrze diakon Paweł Maciejko, który w naszej parafii odbywał praktyki duszpasterskie, otrzyma Święcenia kapłańskie. Dziękując księdzu diakonowi za Jego posługę nie zapomnijmy o modlitwie w tej intencji. Ksiądz Paweł odprawi w naszej parafii Mszę sekundycyjną w niedzielę 29 czerwca o godz. 8.30.
  4. Przypominamy, że od niedzieli 29 czerwca w naszej parafii nie będzie Mszy Świętych o godz. 13.00 i 15.00 przez okres wakacyjny.
  5. Przed kościołem można nabyć nowy numer „Niedzieli”, „Naszą wspólnotę”, „Zwiastun Różańcowy”.
  6. Intencje papieskie na miesiąc czerwiec: „Aby każdy chrześcijanin zacieśniał głęboką, osobistą przyjaźń z Chrystusem i dzięki temu mógł przekazywać każdemu napotkanemu człowiekowi moc Jego miłości.”