1. Podczas zbiórki do puszek na budowę świątyni Opatrzności Bożej zebraliśmy 1450 zł. Za złożone ofiary składamy Bóg zapłać.
  2. Dziś po Mszy św. o godz. 13.00 zapraszamy na różaniec fatimski, który poprowadzi Wspólnota Żywego Różańca.
  3. Nabożeństwa czerwcowe sprawujemy w łączności z Adoracją Najświętszego Sakramentu codziennie o godz. 17.30. Od 17 czerwca rozpoczynamy dodatkowo nowennę przed święceniami o powołania kapłańskie.
  4. Wydział Teologiczny UMK zaprasza na konferencję poświęconą bł. Jerzemu Popiełuszko, jego historii i męczeństwie. Odbędzie się ona jutro o godz. 17.30 w auli Wydziału Teologicznego przy ul. Gagarina 37. Więcej informacji na plakacie. Serdecznie zapraszamy.
  5. Młodzież klas I ponadgimnazjalnych zapraszamy na spotkanie we wtorek o godz. 19.00.
  6. Na spotkanie Klubu Seniora zapraszamy w sobotę na godz. 15.30.
  7. Mszę św. w intencji tych, którzy podczas parafialnej pielgrzymki nawiedzili sanktuaria maryjne we Francji odprawimy w przyszłą niedzielę o godz. 8.30.
  8. Informujemy, że w miesiącu lipcu i sierpniu zawieszona jest Msza św. w niedzielę o godz. 13.00 i 15.00. Nieczynne też będzie Biuro małżeńskie, a w miesiącu sierpniu Poradnictwo rodzinne. W czasie wakacji sakramentu chrztu udzielamy w pierwszą i trzecią niedzielę miesiąca w łączności z Mszą św. o godz. 12.00.
  9. Przed kościołem można nabyć nowy numer tygodnika „Niedziela”, „Naszą Wspólnotę” oraz inne czasopisma religijne.