1. Nabożeństwa czerwcowe sprawujemy w łączności z wieczorną adoracją Najświętszego Sakramentu o godz. 17.30.
  2. Informujemy, że zgodnie z dekretem Ks. Biskupa Andrzeja Suskiego z dniem 1 lipca br. nowym proboszczem w naszej parafii będzie ks. kanonik dr Dariusz Żurański. Ks. Żurański jest dyrektorem Wydziału Duszpasterskiego i redaktorem naczelnym „Głosu z Torunia”.
  3. Przypominamy, że od przyszłej niedzieli do końca sierpnia wprowadzamy tzw. plan wakacyjny. Będzie polegał na tym, że w niedziele nie będzie Mszy św. o godz. 13.00 i 15.00, w miesiącu sierpniu nieczynne będzie poradnictwo rodzinne, zaś biuro małżeńskie po uzgodnieniu telefonicznym (numer telefonu podany jest w gablocie i „Naszej Wspólnocie”). Także w tym czasie sakrament chrztu św. będziemy udzielać w pierwszą i trzecią niedzielę miesiąca podczas Mszy św. o godz. 12.00
  4. Wspólnotę Żywego Różańca zapraszamy na Mszę św. wspólnotową wyjątkowo w piątek o godz. 18.00. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie w salce.
  5. Informujemy, że ks. Krzysztof Adamski, który od września odbywał w naszej parafii praktyki diakońskie, odprawi Mszę św. sekundycyjną w naszym kościele w sobotę o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy.
  6. W niedzielę 24 czerwca parafia katedralna będzie obchodzić odpust. Z tej okazji proboszcz parafii zachęca do udziału w obchodach świętojańskich. Plan zamieszczony jest w gablocie. Serdecznie zapraszamy.
  7. Stowarzyszenie Rodzin Katolickich naszej parafii pragnie przeprowadzić półkolonie dla dzieci z ubogich rodzin naszej parafii. Planujemy zaopiekować się 20 dzieci, gdzie koszt jednego uczestnika będzie wynosił około 190 zł. Dlatego zwracamy się do wszystkich dobrego serca z prośbą o pomoc finansową. Ofiary można składać w zakrystii lub na parafialnym koncie bankowym z dopiskiem „półkolonie”. Numer konta podany jest w Naszej Wspólnocie. Serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc.
  8. Służbę liturgiczną zapraszamy na zbiórkę w najbliższą sobotę o godz. 11.00.
  9. Spotkanie Klubu Seniora w sobotę o godz. 15.30 w salce parafialnej. Zapraszamy.
  10. Przed kościołem można nabyć nowy numer tygodnika „Niedziela”, „Naszą Wspólnotę” oraz inne czasopisma religijne. Są także do kupienia kalendarze „Najpiękniejsze Polskie Madonny” na rok 2013. W tym kalendarzu opisany jest także nasz kościół i figura Matki Bożej Zwycięskiej. Cena kalendarza 5 zł. W zakrystii są jeszcze do nabycia książki pt. „Kościoły drewniane w diecezji toruńskiej” autorstwa ks. prałata Stanisława Kardasza i ks. Jacka Kwiatkowskiego. Cena książki 50 zł.