1. Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
  2. Dziś w naszej parafii o godz. 18.45 w ramach Koncertów Świętojańskich wystąpi z koncertem organowym organista katedry we Włocławku Pan Adam Klarecki. Serdecznie zapraszamy na to wydarzenie artystyczne
  3. Nabożeństwa czerwcowe sprawujemy w łączności z Adoracją Najświętszego Sakramentu.
  4. W poniedziałek w salce o godz. 16.00 odbędzie się spotkanie dla młodzieży wyjeżdżającej do Zakopanego.
  5. W środę przypada uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela natomiast w sobotę uroczystość Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy, głównej patronki naszej diecezji. Początek uroczystości w parafii Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00 następnie o 16.00 nowenna i procesja na Bielany a tam o godz. 18.00 Msza Święta. Serdecznie zachęcamy do udziału.
  6. Przed kościołem można nabyć kolejny numer „Niedzieli, „Naszą wspólnotę” i inne czasopisma religijne.
  7. Intencje misyjne na miesiąc:
    • lipiec: „Aby chrześcijanie na Bliskim Wschodzie mogli żyć swoją wiarą w pełnej wolności oraz być narzędziem pojednania i pokoju”.
    • sierpień: „Aby opinia publiczna poświęcała więcej uwagi problemom milionów wypędzonych i uciekinierów i by znaleziono konkretne rozwiązania dla ich tragicznej często sytuacji”.