1. Nabożeństwa czerwcowe sprawujemy w łączności z Adoracją Najświętszego Sakramentu.
  2. W poniedziałek przypada uroczystość Śś. Apostołów Piotra i Pawła. W tym dniu osoby, które posługują się na co dzień krzyżem, krzyżykiem, różańcem, szkaplerzem lub medalikiem pobłogosławionym przez papieża lub biskupa mogą uzyskać odpust zupełny po odmówieniu Wierzę w Boga.
  3. W środę przypada święto św. Tomasza Apostoła.
  4. W tym tygodniu przypadają Dni Eucharystyczne: w pierwszy czwartek modlić się będziemy o święte i liczne powołania kapłańskie i zakonne zwłaszcza z naszej parafii, w piątek spowiedź od godz. 17.oo, w sobotę o godz. 7.15 różaniec fatimski.
  5. W sobotę o godz. 15.3o odbędzie się spotkanie Klubu Seniora, na które serdecznie zapraszamy.
  6. Przypominamy, że od niedzieli 5 lipca w naszej parafii nie będzie Mszy Świętych o godz. 13.oo i 15.oo przez okres wakacyjny. Nieczynne też będzie Biuro małżeńskie a w sierpniu Poradnictwo rodzinne.