1. Ksiądz neoprezbiter Sławomir Tykarski, który odbywał w naszej parafii praktykę diakońską, dziś o g. 12.oo odprawi Mszę św. Sekundycyjną i udzieli prymicyjnego błogosławieństwa. Zachęcamy do udziału w tej szczególnej liturgii.
  2. W poniedziałek przypada liturgiczne święto św. Tomasza Apostoła.
  3. W czwartek będziemy obchodzić patronalny dzień Apostolstwa Chorych. Pamiętajmy w naszych modlitwach o ludziach chorych, a także o wszystkich, którzy ich leczą, pielęgnują i niosą wszelką pociechę. Chorym w naszych domach starajmy się zapewnić opiekę duszpasterską oraz możliwość uczestniczenia w Mszy św. w świątyni, a jeśli nie ma takiej możliwości, to choćby poprzez radio lub telewizję.
  4. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne. W 1. Czwartek będziemy się modlili o nowe powołania do kapłaństwa i zakonu, także z naszej parafii. W 1. piątek miesiąca okazja do spowiedzi św. – od g. 17.oo.
  5. Rozpoczął się już czas wakacji. Przypominamy, że w niedziele w lipcu i w sierpniu nie ma Mszy św. o g. 13.oo i 15.oo! W parafii posługuje też mniejsza liczba księży. Stąd prosimy o wcześniejsze rezerwowanie intencji mszalnych.
  6. W okresie wakacyjnym nie będzie w kościele wspólnego śpiewu Godzinek.
  7. W czasie wakacji biuro małżeńskie będzie funkcjonowało w zakrystii kościoła w godzinach otwarcia biura parafialnego tzn. pół godziny przed Mszami świętymi. Natomiast Poradnictwo Rodzinne w sierpniu będzie nieczynne.
  8. W lipcu i sierpniu sakramentu chrztu świętego udzielać będziemy w pierwszą i trzecią niedzielę miesiąca w łączności z Mszą św. o g. 12.oo.
  9. Codziennie pół godziny przed wieczorną Mszą św. w kościele jest adoracja Najświętszego Sakramentu. Zachęcamy do trwania na modlitwie przed Panem Jezusem!
  10. Przed kościołem można nabyć Niedzielę i inne czasopisma religijne.