1. Trwa okres wakacji. Przypominamy, że w miesiącu lipcu i sierpniu zawieszona jest Msza św. w niedzielę o godz. 13.00 i 15.00, a także śpiewanie godzinek ku czci Matki Bożej. Nieczynne też będzie Biuro małżeńskie, a w miesiącu sierpniu Poradnictwo rodzinne. W czasie wakacji sakramentu chrztu św. udzielamy: 11 i 25 lipca oraz 1 i 15 sierpnia w łączności z Mszą św. o godz. 12.00.
  2. Dziś o godz. 12.00 Mszę św. odprawi ks. Arkadiusz Relidziński, który przez ostatni rok był u nas na praktyce duszpasterskiej. Będzie to jego pierwsza Msza św. w naszej parafii. Serdecznie zapraszamy.
  3. Za dwa tygodnie w niedzielę 18 lipca ks. prałat Stanisław Kardasza będzie obchodził swój jubileusz, w którym będziemy dziękować Panu Bogu za 50. lat kapłaństwa, 40. lat proboszczowania oraz 20. lat w duszpasterstwie policji. Msza św. jubileuszowa będzie o godz. 12.00. Dlatego, wyjątkowo w tym dniu, nie będzie Mszy św. o godz. 11.00, a także o 13.00 i 15.00, zgodnie z ogłoszeniami. Podczas Mszy św. jubileuszowej, z racji obecności wielu księży i gości, zostanie umieszczone w ogrodzie nagłośnienie oraz 300 krzesełek. Jubilat prosi, aby zamiast składania kwiatów złożyć ofiarę na Wyższe Seminarium Duchowne. Skarbonka w tym celu będzie wystawiona tego dnia w kościele przy figurze św. Antoniego.
  4. Intencje papieskie na miesiąc lipiec: „Aby we wszystkich krajach świata wybory władz odbywały się zgodnie z zasadami sprawiedliwości, jawności i uczciwości, z poszanowaniem wolnych decyzji obywateli”.