1. Trwa okres wakacji. Przypominamy, że w miesiącu lipcu i sierpniu zawieszona jest Msza św. w niedzielę o godz. 13.00 i 15.00, a także śpiewanie godzinek ku czci Matki Bożej. Nieczynne też będzie Biuro małżeńskie, a w miesiącu sierpniu Poradnictwo rodzinne. W czasie wakacji sakramentu chrztu św. udzielamy: 25 lipca oraz 1 i 15 sierpnia w łączności z Mszą św. o godz. 12.00.
  2. W przyszłą niedzielę 18 lipca ks. prałat Stanisław Kardasza będzie obchodził swój jubileusz, w którym będziemy dziękować Panu Bogu za 50. lat kapłaństwa, 40. lat proboszczowania oraz 20. lat w duszpasterstwie policji. Msza św. jubileuszowa będzie o godz. 12.00. Dlatego, wyjątkowo w tym dniu, nie będzie Mszy św. o godz. 11.00, a także o 13.00 i 15.00, zgodnie z ogłoszeniami. Podczas Mszy św. jubileuszowej, z racji obecności wielu księży i gości, zostanie umieszczone w ogrodzie nagłośnienie oraz 300 krzesełek. Jubilat prosi, aby zamiast składania kwiatów złożyć ofiarę na Wyższe Seminarium Duchowne. Skarbonka w tym celu będzie wystawiona tego dnia w kościele przy figurze św. Antoniego.
  3. W imieniu Stowarzyszenia Rodzin Katolickich naszej parafii pragniemy podziękować wszystkim ofiarodawcom półkolonii organizowanych dla ubogich dzieci z rodzin naszej parafii. Dzięki Waszej ofiarności udało się objąć opieką 19 dzieci i zapewnić wiele atrakcji. Jeszcze raz składamy serdeczne Bóg zapłać.
  4. Intencje papieskie na miesiąc sierpień: „Aby bezrobotni, bezdomni i wszyscy potrzebujący znajdowali zrozumienie i gościnę oraz konkretną pomoc w przezwyciężaniu trudności”.