1. Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na cele inwestycyjne. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
  2. W poniedziałek 3 września Mszą świętą o godz. 16.30 rozpoczniemy uroczyście rok szkolny i katechetyczny. Okazja do spowiedzi pół godziny przed Mszą. Pierwszaków zapraszamy z tornistrami na uroczyste poświęcenie
  3. W dniach 21-23 września organizujemy pielgrzymkę autokarową do sanktuarium Miłosierdzia Bożego w krakowskich Łagiewnikach. W planie również wizyta na Jasnej Górze, Kalwarii Zebrzydowskiej, Wadowicach i Krakowie. Koszt 250 zł (zaliczka – 100 zł). Zapisy w zakrystii.
  4. Zakończył się czas wakacji. Wznawiamy sprawowanie Mszy św. o godz. 13.00 i 15.00. W niedzielę o godz. 8.00 zapraszamy na śpiew i modlitwę Godzinkami. We wtorek o godz. 18.30 wznawia działalność Biuro małżeńskie a w czwartek Poradnictwo rodzinne.
  5. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne. W pierwszy czwartek modlić się będziemy o nowe i liczne powołania kapłańskie i zakonne, również z naszej parafii, a w piątek zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania od godz. 16.00 dla dzieci i młodzieży, a od 17.00 dla dorosłych. Po wieczornej Mszy świętej katecheza dla dorosłych.
  6. W sobotę obchodzić będziemy święto Narodzenia Najśw. Maryi Panny. W sobotę również będzie miało miejsce spotkanie Klubu seniora o godz. 15.30 w salce.
  7. W przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godz. 15.00 zapraszamy do kościoła rodziców młodzieży z naszej parafii, która w tym roku będzie się przygotowywać do sakramentu bierzmowania. Spotkanie dla rodziców jest obowiązkowe.