1. Z radością informujemy, że z dniem dzisiejszym na mocy dekretu Księdza Biskupa Józefa Szamockiego został skierowany do naszej parafii ks. Wojciech Jonik, który będzie pełnił funkcję wikariusza. Ks. Wojciechowi życzymy, aby posługa kapłańska w naszej parafii była nieustannym świadectwem o Jezusie Chrystusie.
  2. Od przyszłej niedzieli 4 września wznawiamy sprawowanie Mszy św. w niedzielę o godz. 13.00 i 15.00, a także śpiewanie godzinek ku czci Matki Bożej. Również od września będzie czynne Poradnictwo rodzinne i Biuro małżeńskie. Sakramentu chrztu świętego będziemy udzielać w I i III niedzielę miesiąca w łączności z Mszą św. o godz. 15.00.
  3. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne. W pierwszy czwartek modlić się będziemy o święte i dobre powołania kapłańskie i zakonne. W pierwszy piątek miesiąca spowiedź dla dzieci i młodzieży od godz. 16.00, a dla dorosłych od godz. 17.00. W pierwszą sobotę różaniec fatimski o godz. 7.15, odwiedzimy także chorych z posługą sakramentalną.
  4. Dzieci i młodzież zapraszamy w czwartek na Mszę św. na godz. 16.30, którą rozpoczniemy nowy rok szkolny i katechetyczny. Podczas niej pobłogosławimy przybory szkolne.
  5. Klub Seniora oraz wszystkich chcących włączyć się w jego działalność serdecznie zapraszamy na spotkanie w sobotę na godz. 15.30.
  6. Pielgrzymów udających się we wrześniu na pielgrzymkę do Włoch prosimy o dokonanie drugiej wpłaty do przyszłej niedzieli. Informujemy także, że spotkanie organizacyjne w sprawie pielgrzymki odbędzie się w niedzielę 4 września po Mszy św. o godz. 15.00. Podczas tego spotkanie prosimy o uzupełnienie brakujących danych.
  7. Wspólnota Nieustającego Różańca organizuje jednodniową pielgrzymkę do Gietrzwałdu i Głotowa. Odbędzie się ona 10 września, koszt 55 zł. Zapisy przyjmujemy w zakrystii.
  8. Scholę dziecięcą oraz wszystkie dzieci, które chcą śpiewać w scholi zapraszamy na pierwsze spotkanie powakacyjne w sobotę 3 września na godz. 10.00 do salki w domu parafialnym.
  9. Przed kościołem można nabyć nowy numer tygodnika „Niedziela” oraz inne czasopisma religijne.