1. Dziś po Mszy św. o godz. 15.00 spotkanie dla rodziców kandydatów do bierzmowania z naszej parafii.
  2. W dniach 21-23 września organizujemy pielgrzymkę autokarową do sanktuarium Miłosierdzia Bożego w krakowskich Łagiewnikach. W planie również wizyta na Jasnej Górze, Kalwarii Zebrzydowskiej, Wadowicach i Krakowie. Koszt 250 zł (zaliczka – 100 zł). Zapisy w zakrystii. Są jeszcze wolne miejsca.
  3. W poniedziałek o godz. 18.30 pierwsza powakacyjna próba chóru. Wszystkich członków oraz chętnych, którzy chcą swoim talentem ubogacać nas wszystkich serdecznie zapraszamy.
  4. W czwartek o godz. 19.00 w salce odbędzie się spotkanie członków parafialnej Caritas. Zapraszamy również tych wszystkich, którzy by to szlachetne dzieło chcieli wesprzeć.
  5. W piątek obchodzić będziemy święto Podwyższenia Krzyża Świętego, na godz. 16.30 do salki zapraszamy grupę drugich klas szkół ponadgimnazjalnych, na kontynuację spotkań przygotowujących do dorosłego życia w małżeństwie i rodzinie. Zaś na godz. 19.00 uczniów klas pierwszych szkół ponadgimnazjalnych na spotkanie organizacyjne. Równocześnie przypominamy, że katechezy przyparafialne zastępują odbywające się dotychczas w szkołach kursy przedmałżeńskie.
  6. W sobotę o godz. 10.00 spotkanie Scholi dziecięcej a także chłopców, którzy chcą być ministrantami.
  7. W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona będzie na nasze Wyższe Seminarium Duchowne a po mszy świętej o godz. 15.00 zapraszamy do kościoła rodziców dzieci z naszej parafii, które w tym roku będą się przygotowywały do sakramentu Komunii Świętej. Spotkanie dla rodziców jest obowiązkowe.